CNC PROGRAMOZÓ / GÉPBEÁLLÍTÓ

Több mint 25 éve működő,, hosszú távra visszatekintő állandó partneri körrel és fix rendelésállománnyal rendelkező, a szakmában elismert budapesti forgácsoló cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások:

Több éves programozói gyakorlat HAAS gépeken
CAD program ismerete
Napi szintű kézi programozás valamint CAD használata üzemi környezetben

Szakmai tapasztalat években
5-10 év

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Min 5 éves üzemi gyakorlat
Jó és gyors problémamegoldó készség
Angol nyelv ismerete
Munkatársak irányításában szerzett tapasztalat

Főbb feladatok, munkák:

HAAS típusú, Fanuc programnyelvű megmunkáló központokra kézi programírás, szükség esetén CAD program használata
Első munkadarab legyártása és a sorozatgyártás beindítása, valamint meglévő programok behívása, a sorozatgyártás beindítása
Mérőeszközök gyakorlott használata, tűrések ismerete

Amit kínálunk:

Nagy múltú ,nemzetközi piacra gyártó, budapesti, kis és középszériára specializálódott 35 fős forgácsoló üzembe hosszú távra keresünk munkájára igényes munkatársat
Stabil munkahely, anyagi és erkölcsi megbecsülés
Biztos vállalati háttér, heti 5 napos munkahét

Fizetés megjelölés:
nettó 500 000 Ft/hó

Munkaidő
1 műszak (8 órás)
Heti 5 nap

Munkavégzés helye

1106 Budapest, Maglódi út 6.

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

      Megosztom

      WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com