ÉRTÉKESÍTŐ (B2B területen – Drone2B)

Pilótanélküli légijárművek értékesítésére szakosodott cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tárd ki a szárnyaidat és repülj velünk!
Ha érdekel a drónok világa, és szeretnél részt venni az iparág fejlődésében, akkor itt a helyed!

Mit ajánlunk a szakértelmedért cserébe?
Versenyképes juttatási csomag
Szakmai fejlődés és tanulási lehetőségek
Innovatív környezet
Izgalmas projektek
Munka és magánélet egyensúlya
Laptop, telefon
Irodai masszázst biztosítunk
Jó hangulat, támogató csapat, céges rendezvények
Modern, kellemes munkakörnyezet

Mi vár rád a pozícióban?

Új üzleti lehetőségeket fedezel fel és ápolod a meglévő üzleti kapcsolatainkat
Építed a kapcsolatot állami és vállalati partnereinkkel, hogy a legjobb szolgáltatást nyújthassuk
Megismered vásárlóink igényeit és részletes termékinformációkat és szaktanácsadást nyújtasz nekik
Szorosan együtt dolgozol a presales és aftersales munkatársakkal az árajánlatok kidolgozásában és nyomon követésében
Az értékesített rendszereknek nyomon követed karbantartási folyamatait
Együttműködsz a gyártókkal beszállítókkal
Részt veszel szakmai oktatásokon és konferenciákon, hogy mindig naprakész legyél a szakmában, akár külföldön is

Ezekkel a képességekkel rendelkezel:

Folyékonyan beszélsz angolul
Rendelkezel minimum 2 év tapasztalattal műszaki termékek/ szolgáltatások értékesítésében
Előny, ha rendelkezel értékesítési tapasztalattal vagy műszaki ismerettel dróntechológia területén
Előny, ha van kapcsolati hálód állami, közép- és nagyvállalati szektorban

Munkavégzés helye

1095 Budapest, Lechner Ödön fasor 2.

Ha úgy érzed, Te vagy a mi emberünk, küldd el a email címre fényképes önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével, illetve pár sorban írd le nekünk, miért szeretnél nálunk dolgozni.

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

      Megosztom

      WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com