ÉTTERMI ÜZLETVEZETŐ / MANAGER ÁLLÁS

Több étteremből álló cégcsoport megbízásából új és meglévő éttermeibe csapatbővítés céljából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Tapasztalattal rendelkező üzletvezető vagy?
A lehetőségek tárháza nálunk határtalan, 20 éve működő több étteremmel rendelkező étteremláncunk keres üzletvezető kollégákat.

Az álláshoz tartozó elvárások:
Üzletvezetőként szerzett többéves szakmai tapasztalat
Felszolgálásban/pultban való jártasság
Irodai adminisztrációban szerzett tapasztalat
Kommunikációképes angol nyelvtudás
Megoldásközpontú szemlélet
Jó kommunikációs készség
Pontosság, megbízhatóság
Vendégcentrikus hozzáállás

Főbb feladatok, munkák:

Az étterem önálló irányítása (a kollégák munkaidő-beosztása, az üzlet sikerességének megalapozása és fenntartása)
Irodai adminisztráció elvégzése
Napi munka irányítása
Árurendelés
Panaszok kezelése

Amit kínálunk:

Havi 15-16 nap
Bejelentett munka
Stabil vállalati háttér
Napi háromszori ingyenes étkezés
Fejlődési lehetőség
Hónap dolgozója és törzsgárda program
Korrekt vezetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent Számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

      Megosztom

      WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com